O mně

Zdravím vás!

Moje jméno je Josef Rezek. Jsem profesionální instruktor, facilitátor a průvodce. Centrum mojí práce spočívá ve zprostředkování cesty za objevením vašeho vnitřního potenciálu a nastartováním vnitřních procesů, které nejen dokáží zvýšit vaši motivaci a produktivitu, ale zejména vám odhalí zdroj vaší síly a vašeho štěstí. Důležité na mé práci je zkušenost, že člověka neposune nic jako jeho vlastní prožitek, jeho vlastní cesta. Proto moje práce není o mě, ale o vás a můj záměr je, aby vaše cesta se mnou byla bezpečná, zábavná, hluboká a aby jste na jejím konci objevili svůj skrytý poklad.

Můj příběh

Sám sebe označuji za svobodnou bytost a svoboda je moje téma.
Už od raného věku jsem se tázal, proč je ve světě tolik utrpení, válek, problémů a nedostatku. Nebylo mi jasné, proč s veškerými znalostmi, dovednostmi a vynálezy se tolik lidí trápí a jsou nešťastní. Hledal jsem příčinu lidského neštěstí a toto hledání mě postupně vedlo od matematiky, přes ekonomii, psychologii, osobní rozvoj až po spiritualitu. Během této cesty jsme pochopil, že lidé si sami sobě nejvíce škodí a překáží si v cestě za šťastným a naplněným životem.

Největší brzdou na této cestě člověka je jeho vlastní strach. Strach je brzda, je to kotva, která člověka drží zpátky, je to koule přivázaná u nohy. Ale člověk má možnost přeseknout ten řetěz a osvobodit se.

Teprve poznáním a ovládnutím vlastního strachu se otvírá cesta ke skutečné svobodě, kde naše staré programy, vzorce chování a negativní emoce ztratí nad člověkem moc a on, možná poprvé v životě, se může zcela svobodně rozhodnout, jestli bude následovat svoje volání, aby předal světu svůj dar a dělal to, co ho nejvíce těší.

Těším se na naše setkání!
Ať se vám daří!

Galerie

Rychlý kontakt

Jméno*

Email*

Zpráva

Aktuálně z blogu

Týmové bubnování v Občanské Akademii

Po střepech přichází bubny I v roce 2019 pokračuji ve spolupráci s Občanskou Akademií v Černošicích a na letní ...celý článek