Firewalking

Co to je Firewalking?

Firewalking je certifikovaná metoda pro účinnou práci s jednotlivcem i s celými týmy postavená na moderních neurovědách a nejlepších zkušenostech celosvětově uznávaných špiček z oblasti osobního rozvoje.

Jde o prvotřídní zážitkový a prožitkový workshop, kde člověk na fyzických překážkách překonává hranice možného a nemožného, buduje svou sebedůvěru, energii a s respektem činí průlom skrz své limity do nového světa. V jeden moment se propojuje mysl, tělo a emoce a skrze fyzický prožitek si člověk odnáší nezapomenutelnou zkušenost, jak čelit svým strachům, která mu zůstává na celý život.

V kontrolovaném prostředí je člověk vystaven krizovým a psychicky náročným situacím. Teprve na hranicích komfortní zóny se naplno projevují zaryté vzorce chování, které právě v těchto typech situací buďto akcelerují úspěch nebo naopak podráží nohy celé skupině.

Zapomeňte na motivační semináře, jak je znáte a otevřete se možnosti zažít transformaci skrz oheň. Přetavte strachy v palivo, jež vás a všechny okolo požene vpřed.

Jak to probíhá

Jde o půldenní až celodenní program naplněný především akcí a zážitkovými aktivitami. Po krátkém úvodu do problematiky pracujeme na budování energie jednotlivce a skupiny a následně se veškerá teorie propojuje s praxí na ostrých, tvrdých a žhavých překážkách.

Před samotným přechodem přes 600°C žhavé uhlí předchází psychická příprava a řada aktivit, které jsou mnohdy náročnější než samotný přechod. Na těchto přípravných aktivitách si člověk dobře osahá, jak reaguje v krizových situacích a zároveň má příležitost přenastavit své zaběhlé vzorce chování přímo v akci.

Firemní akce

Firewalking je mimořádný program pro rozvoj týmů. Výjimečnost programu spočívá jak v posilování jednotlivých členů týmu posouváním osobních hranic a budováním sebedůvěry, tak v rozpouštění sociální bariér pomocí společných emočním prožitků a v rozvoji týmových procesů jako jsou spolupráce, důvěra, podpora.

Kde se dá firewalking uspořádat?

Seminář se dá prakticky uspořádat kdekoliv, nicméně některá prostředí značně zjednodušují přípravu akce a pomáhají svou atmosférou. Pro vlastní program postačuje mít vnitřní / krytý prostor s dostatečnou kapacitou pro všechny zúčastněné a prostor pro samotný přechod, což je ideálně běžný rovný trávník v dostatečné vzdálenosti od stromů a budov.

Alternativně je možné připravit akci za pomocí travních koberců a dalších prostředků i v garáži nebo v televizním studiu, nicméně pro co nejlepší zážitek doporučujeme první variantu. Program realizujeme již řadu let a máme několik ověřených zařízení, kde jsme akci v minulosti pořádali.

Veřejné akce

Ve spolupráci s partnery připravujeme během roku několik veřejných akcí Firewalking. Akce jsou určeny pro širokou veřejnost tedy pro jednotlivce, pro páry, rodiny nebo skupiny. Podmínkou pro účast je plnoletost nebo doprovod odpovědné osoby.
Chcete Firewalking ve vašem okolí? Doporučte nám partnera a můžeme akci uspořádat i u vás.

Galerie

Rychlý kontakt

Jméno*

Email*

Zpráva

Aktuálně z blogu

Chůze přes žhavé uhlí 19.10.

Poprvé v Černošicích, mém domově, pořádám celodenní veřejný Firewalking s plným programem, jak jste ho mohli zažít ...celý článek